loading

Silmapaistvalt stiilne.

Pilkupüüdev disain ning elegantselt praktiline ilme. Opel Vivaro. Alati suurepärane.

Opel Vivaro - toekas ja stiilne

Toekas ja stiilne

Opeli unikaalsed disainielemendid:

  • Soliidsed Opeli kroomlogod ees ja taga.
  • Tiivakujulised päevasõidutuled.
  • Reljeefne noateramotiiv külgedel.
  • Murdejoon kapotil.
  • Kroomdekooriga esitulekorpused.
Opel Vivaro - ratastel visiitkaart

Ratastel visiitkaart

Töökindluse tagab hoolikas inseneritöö, kuid Opel Vivaro tugev iseloom kajastub ka välimuses, mis on laiailmeline ja stabiilne. Kõrge kabiin, kõrgem katusejoon ja suured klaaspinnad viitavad pikamaasõitudeks sobivale mugavusele ja heale nähtavusele.

Ainulaadne stiil ja silmnähtavalt kõrge kvaliteet, mille eritähiseks on ecoFLEX-embleem, kannavad sinu ja su ettevõtte positiivset sõnumit. Siltide paigutamiseks sobivat siledat pinda on samuti küllaga. Opel Vivaro on suurepärane visiitkaart.

Elegantne, avar ja mugava salongiga, kus hoolikalt valitud värvid ja kangad loovad töötajatele ja reisijatele meeldiva miljöö. See on ka täiuslik töökeskkond, loodud pakkuma maksimaalseid teabe- ja sidevõimalusi ning suurepärast ergonoomikat.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude eest. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turule toomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tooteandmeid igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tooteandmed saate kohalikust Opeli esindusest.
Tagasi ülesse