loading

Säästab värsket õhku ja kulusid.

Vähendatud töömahuga 1,6 CDTI Turbo ja BiTurbo mootorid1, mis annavad väiksema kütusekuluga suurema võimsuse, on Opel Vivaro üks geniaalsetest lahendustest. Tulemuseks on erakordselt madalad kütusekulu ja CO2 heitmete näitajad.

Opel Vivaro - rohkem võimsust, vähem kütust

Tõhusad mootorid

Valikus on kolm täiustatud Euro 6 mootorit koos 6-käigulise manuaalkäigukastiga ja start/stopp-süsteemiga.

1,6 CDTI Turbo 70 kW (95 hj) ning 1,6 CDTI BiTurbo 92 kW (125 hj) ja 107 kW (145 hj) mootorid on uusima ecoFLEX-tehnoloogiaga. Standardvarustuses start/stopp-süsteem, pidurdusenergia salvestamine, hooldusvaba kübemefilter ja mootori minimaalne sisehõõre vähendavad kulusid ja heitmeid ning ülimoodne ühisanumpritse ja turbolaadimine tagavad suurepärase suutlikkuse.

Opel Vivaro - BiTurbo-tehnoloogia

BiTurbo-tehnoloogia

Opel Vivaro kõrgtehnoloogilised BiTurbo mootorid ühendavad väikese turbolaaduri eelised (kiirem reaktsioon ja suurem moment väikestel pööretel) suurte turbolaadurite eelistega (suur võimsus ja pöördemoment). Topeltvahejahuti tagab puhta ja tõhusa põlemise. Tulemuseks on stabiilselt suur pöördemoment kõikidel pööretel ning külluslik võimsus kõrgetel pööretel koos eriti väikese kütusekuluga.

Opel Vivaro - start/stopp-süsteem

Muud kuluvähendajad

Lisaks standardvarustuses start/stopp-süsteemile on kasutusel energiasäästlik automaatlülitusega veepump, mis töötab üksnes vajaduse korral, ning muutmahuga õlipump, mis kindlustab määrimiseks täpselt paraja õlivoo ja vähendab seejuures energiakulu.

Pidurdusenergia salvestamine vähendab kütusekulu ja heitmeid, kasutades pidurdamisel ja aeglustamisel tekkivat jääkenergiat aku laadimiseks.

Hooldusvaba hammasrihm ja diisli kübemefilter aitavad vähendada hoolduskulusid ja hooldusvajadust ning põhihoolduse intervall 2 on aastat / 40 000 km.

Opel Vivaro - ecoDrive režiim

ecoDrive režiim

ecoDrive režiimi saab igal ajal sisse või välja lülitada. Sisselülitamiseks piisab nupuvajutusest, väljalülitamiseks vajuta gaasipedaal põhja või uuesti sama nuppu.

ecoDrive režiimis

  • väheneb mootori pöördemoment ja võimsus,
  • muutub gaasipedaali reaktsioon
  • ning väheneb kliimaseadme ja küttesüsteemi energiakulu.

Lisaks annab ecoDrive juhile käiguvahetusjuhiseid maksimaalselt säästlikuks sõiduks, süüdates parajal käiguvahetuse ajal märgutule. Navigatsioonisüsteemi olemasolu korral kuvatakse sõidu ökonoomikaandmed ja -juhised ka selle ekraanil.

1: Vivaro Combi:
Kütusekulu, l/100 km: linnas 7,0–6,4, maanteel 5,6–5,1, kombineeritud 6,1–5,6; kombineeritud CO2 heitmed, g/km: 159–145.

Vastavalt määrustele (EÜ) nr 715/2007 ja (EÜ) nr 692/2008 (kohaldatavad versioonid).

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude eest. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turule toomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tooteandmeid igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tooteandmed saate kohalikust Opeli esindusest.
Tagasi ülesse