loading

Ruumikas, mugav ja praktiline.

9 mugava istekoha ja paindliku veoruumiga Opel Vivaro võimaldab vedada palju inimesi senisest mugavamalt.

Opel Vivaro - juhikoht

Juhikoht

Kõrgel armatuurlaual asuv käigukang, reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool teabe- ja meelelahutussüsteemi juhtnuppudega, kuuel viisil reguleeritav käetoe ja nimmetoega iste ning suured selged näidikud pakuvad juhile mugavust ja kindlust.

Opel Vivaro - mahukad panipaigad

Mahukad panipaigad

Ruumikad avatud ja suletavad panipaigad armatuurlaual ning optimaalse paigutusega topsihoidjad aitavad kõik teekonnal vajaliku mugavalt ära paigutada.

Opel Vivaro - mitmekülgsus

Rohkem istekohti või rohkem veoruumi?

9 mugava istekoha ja paindliku pagasiruumiga Opel Vivaro sobib suurepäraselt lühivedudeks, vabaajategevusteks ja suurematele perekondadele. Standardkonfiguratsiooni puhul on veoruumi maht 1,8 m3. Kui kolmas istmerida alla klappida ja ühe või mõlema keskmise read istmed eemaldada, on veoruumi olenevalt teljevahest kuni 6 m3.

Opel Vivaro - mobiilne kontor ja mugavusvarustus

Igaks tööks valmis

Vivaro kahekohalise kaassõitja istme lisaeeliseks on mahukas istmealune panipaik. Kel vaja juhiistmel tööd teha või digiseadmete vahendusel suhelda, hindab kõrgelt armatuurlauale parajasti käe- ja nägemisulatusse paigutatud nutitelefonihoidikut ning armatuurlua ülaosas olevat tahvelarvuti alust.

Opel Vivaro - Navi 80 IntelliLink

Esmaklassiline teabe- ja meelelahutussüsteem

Valikus on erinevaid moodsaid teabe- ja meelelahutussüsteeme. Ühe pöördnupuga R16 BT USB ja kahe pöördnupuga CD18 BT USB süsteemidel on Bluetooth® heli striimimiseks ja telefoni vabakäesüsteemi jaoks, esipaneelil USB-pesad ning USB-lisapistik kaasaskantavate seadmete ühendamiseks. Lisavarustusena saadaval ka DAB+ raadio (Digital Audio Broadcast).

Navi 50 süsteemil on lisaks 7˝ värviline puuteekraan ning mälus Lääne- või Ida-Euroopa kaardiandmed. Tasuta 'AHA' rakendus võimaldab ühendatud nutitelefoni kaudu kasutada Facebooki, Twitterit ja teisi sotsiaalmeediaplatvorme ning internetiraadiot. iPhone'idega saab kasutada ka Siri kõnetuvastust. Tippsüsteem Navi 80 IntelliLink võimaldab veel näiteks kaartide 3D linnulennuvaadet, täiustatud hääljuhtimist ja heli voogedastust läbi Bluetoothi®. Ekraan töötab ühtlasi tahavaatekaamera ekraanina.

Opel Vivaro - tahavaatekaamera

Rohkem mugavust. Vähem stressi.

Opel Vivarole saab tellida esi- ja tagaosa manuaalse konditsioneeri ning tagaosa lisakütte.

Tahavaatekaamera näitab, kuhu sõidad, ning muudab tagurdamised pingevabamaks, pilt kuvatakse puuteekraanile koos dünaamiliste mõõtjoontega või tahavaatepeeglis staatiliste mõõtjoontega.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel püüab mõistlikkuse piires tagada veebilehe täpsuse ja ajakohasuse, kuid ei vastuta veebilehe sisule tuginemisest tuleneda võivate nõuete või kahjude eest. Osa veebilehel sisalduvast teabest võib olla ebatäpne toote turule toomisele järgnenud muudatuste tõttu. Osa kirjeldatud või kujutatud varustusest võib olla saadaval üksnes teatud riikides või lisatasu eest. Opelil on õigus tooteandmeid igal ajal muuta. Oma asukohariigi täpsed tooteandmed saate kohalikust Opeli esindusest.
Tagasi ülesse