loading

OPEL Vivaro lisavarustus.

Vivaro toob ka sellesse segmenti Opeli auhinnatud disainifilosoofia. Lisaks standard- ja valikvarustusele on saadaval lai valik lisavarustust, et Vivarot maksimaalselt ära kasutada.

Kogu lisavarustuse valikuga saab tutvuda Opel Vivaro lisavarustuse veebikataloogis või kohalikus Opeli esinduses.

Opel Vivaro - päikesesirmiga külgaken

Mugavus ja abi

Olgu tegemist töösõiduki või pereautoga, ikka soovid end oma Vivaros tunda nagu kodus. Saadaval on kõik, mida oma Vivaro korrashoiuks vajad - põrandamattidest istmekateteni.

Opel Vivaro - dokk

Teabe- ja meelelahutussüsteem

Aitab kätt elu pulsil hoida – ühendused kontori ja pereliikmetega, liiklusteave ja reisijuhised. Tutvu oma Vivarole pakutavate toodetega.

Opel Vivaro - porikummid

Turvalisus ja kaitse

Liikle ohutumalt ja kaitse oma Vivaro head välimust. Hoolitse sõitjate ja veoste eest ning ole kõigeks valmis. Saadaval on parkimisabi ja tahavaatekaamerad ning kõik muu, kaitsepaneelidest ja porikaitsetest pirnikomplektide ja lapseistmeteni.

Opel Vivaro - peeglikatted

Stiililisad

Vivaro on nii seest kui väljast suurepärane. Kuid alati võib lisada veel pisut isikupära. Tutvu lisavarustusega - astmelauad, peeglikatted ja veel palju muud.

Opel Vivaro - alusraam

Veosüsteemid ja kandurid

Vivaro mahutavus on optimaalne ja maksimaalne. Ning Opel pakub veel lisavarustust veovajaduste korraldamiseks nii sees kui väljas. Et kõike oleks veelgi lihtsam ja mugavam vedada, pakume hulgaliselt lisasid kaitsepaneelidest ja riiulitest katuseraamide, veokonksude ja kinnitusrihmadeni. Valikus on nii Opeli originaaltooteid kui ka pakkumisi meie partneri, veosüsteemide turuliidri Thule valikust.

Opel Vivaro - veljed

Wheels

Stiilsed ja praktilised. Opel pakub erinevaid teras- ja kergsulamvelgi ning komplektseid talverattaid. Erilise südamerahu tagavad Thule lumeketid.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.
Tagasi ülesse