loading

Mahutab kuni 1,2 tonni.

Optimaalne disain, maksimaalselt sile veoruumi põrand ja hõlbus laadimine teevad kõik veod Opel Vivaroga eriti mugavaks.

Opel Vivaro - mahutavus

Veab tõesti palju

Kahe eri pikkuse ja kahe eri kõrgusega kaubiku veoruumi maht ulatub kuni 8,6 kuupmeetrini. Lühemal versioonil on veoruumi pikkus 2537 mm ja pikemal 2937 mm. Veoruum on disainitud täpselt euroaluste järgi ning sellesse mahub hõlpsalt kuni kolm alust.

Opel Vivaro - lisavarustuses tagauksed

Lihtne laadimine ja ülipikkade veoste läbilaadimine

Eriti laiad külguksed võimaldavad laadida euroaluseid küljelt ning lisavarustusena on saadaval laadimist hõlbustavad 250° avanevad tagauksed. Lisavarustusena on saadaval ka tagaluuk. Lisavarustuses FlexCargo läbilaadimisluugid võimaldavad eriti pikki veoseid lükata läbi vaheseina ja kaassõitja istme, sel juhul on veose kogupikkus lühemal versioonil kuni 3750 mm ja pikemal versioonil 4150 mm.

Opel Vivaro - ohutus

Kaitse sinu varale

Veose optimaalseks kinnitamiseks ja autosviibijate turvalisuse suurendamiseks on veoruumis optimaalse paigutusega koormakinnitusaasad. Veoruumi sisemust kaitsevad puidust põranda- ja küljekatted, milles on spetsiaalsed avad standard- ja lisavarustuses aasade, konksude jm jaoks.

Riiulisüsteemid

Sortimo Simpleco riiulisüsteem on kergetest tugevatest materjalidest ning võimaldab sahtleid ja kaste vabalt ja mugavalt paigutada. Lõputult paindlik Sortimo Globelyst lahendab kõik panipaigaküsimused. Praktilised, kerged ja tugevad Bott Craftsman riiulid ja sahtlid sobivad sinu kaubikule täiuslikult.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.
Tagasi ülesse