loading

Silmapaistvalt stiilne.

Pilkupüüdev disain ning elegantselt praktiline ilme. Uus Opel Vivaro. Alati suurepärane.

Opel Vivaro - ratastel visiitkaart

Toekas ja stiilne

Opeli unikaalsed disainielemendid:

  • Soliidsed Opeli kroomlogod ees ja taga.
  • Tiivakujulised päevasõidutuled.
  • Reljeefne noateramotiiv külgedel.
  • Murdejoon kapotil.
  • Kroomdekooriga esitulekorpused.
Opel Vivaro - toekas ja stiilne

Ratastel visiitkaart

Töökindluse tagab hoolikas inseneritöö, kuid Opel Vivaro tugev iseloom kajastub ka välimuses, mis on laiailmeline ja stabiilne. Kõrge kabiin, kõrgem katusejoon ja suured klaaspinnad viitavad pikamaasõitudeks sobivale mugavusele ja heale nähtavusele.

Ainulaadne stiil ja silmnähtavalt kõrge kvaliteet, mille eritähiseks on ecoFLEX-embleem, kannavad sinu ja su ettevõtte positiivset sõnumit. Siltide paigutamiseks sobivat siledat pinda on samuti küllaga. Uus Opel Vivaro on suurepärane visiitkaart.

Elegantne, avar ja mugava salongiga, kus hoolikalt valitud värvid ja kangad loovad töötajatele ja reisijatele meeldiva miljöö. See on ka täiuslik töökeskkond, loodud pakkuma maksimaalseid teabe- ja sidevõimalusi ning suurepärast ergonoomikat.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.
Tagasi ülesse