loading

Ruumikas, mugav ja praktiline.

Vilets töökorraldus võib tarbetult palju aega raisata. Opel Vivaro tagab töötajatele maksimaalse mugavuse, praktilisuse ja panipaigad.

Opel Vivaro - juhikoht

Juhikoht

Kõrgel armatuurlaual asuv käigukang, reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool teabe- ja meelelahutussüsteemi juhtnuppudega, kuuel viisil reguleeritav käetoe ja nimmetoega iste ning suured selged näidikud pakuvad juhile mugavust ja kindlust.

Opel Vivaro - panipaigad

Mahukad panipaigad

Üheksa lahtist ja suletavat panipaika armatuurlaual, optimaalse paigutusega topsihoidjad ning enam kui 24 liitrit armatuurlaua panipaigaruumi ja lisavarustuses kontoriistmega kuni 54 liitrit panipaigaruumi kindlustab, et kõigi töövahendite jaoks leidub sobiv koht.

Opel Vivaro - kontoriiste

Igaks tööks valmis

Käepärane eemaldatav ning vertikaalasendisse fikseeritav kirjutusalus hoiab tähtsad dokumendid kindlalt kohal ja juhi silme, säästes otsiaega. Mobiilse kontori varustusse kuulub:

  • Kontoriiste, mille allaklapitavas keskosas on kirjutusalus ning tahvel- või sülearvuti jaoks sobiv panipaik.
  • Nutitelefonihoidik armatuurlaual.
  • Tahvelarvutihoidik armatuurlaua ülaosas.

Ekstramugav võtmeta avamis- ja käivitussüsteem ning uste selektiivne lukustamine.

Opel Vivaro - Navi 80 IntelliLink

Esmaklassiline teabe- ja meelelahutussüsteem

Valikus on erinevaid moodsaid teabe- ja meelelahutussüsteeme. Ühe pöördnupuga R16 BT USB ja kahe pöördnupuga CD18 BT USB süsteemidel on Bluetooth® heli striimimiseks ja telefoni vabakäesüsteemi jaoks, esipaneelil USB-pesad ning USB-lisapistik kaasaskantavate seadmete ühendamiseks.

Navi 50 süsteemil on lisaks 7˝ värviline puuteekraan ning mälus Lääne- või Ida-Euroopa kaardiandmed. Tasuta 'AHA' rakendus võimaldab ühendatud nutitelefoni kaudu kasutada Facebooki, Twitterit ja teisi sotsiaalmeediaplatvorme ning internetiraadiot. iPhone'idega saab kasutada ka Siri kõnetuvastust. Tippsüsteem Navi 80 IntelliLink võimaldab veel näiteks kaartide 3D linnulennuvaadet, täiustatud hääljuhtimist ja heli voogedastust läbi Bluetoothi®. Ekraan töötab ühtlasi tahavaatekaamera ekraanina.

Opel Vivaro - tahavaatekaamera

Rohkem mugavust. Vähem stressi.

Opel Vivaro salongikliima reguleerimiseks saab valida manuaalse konditsioneeri või juhikabiini elektroonilise kliimaseadme (ECC).

Tahavaatekaamera näitab, kuhu sõidad, ning muudab tagurdamised pingevabamaks, pilt kuvatakse puuteekraanile koos dünaamiliste mõõtjoontega või tahavaatepeeglis staatiliste mõõtjoontega.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.
Tagasi ülesse