loading

UUS OPEL VIVARO IGAKS OTSTARBEKS.

Olgu sinu äri vajadused millised tahes, Opel Vivaro valikus leidub täpselt sobiv sõiduk. Kaubik, Crew Van või kabiiniga platvorm – variante on palju ja saad valida just endale sobiva.

Uus Opel Vivaro - kaubik

Kaubik

Kõigiks töödeks. Väikeettevõtetele, kiirvedudeks või objektisisesteks vedudeks sobiv Opel Vivaro kaubik on tõeliselt ökonoomne. Kaks pikkust, kaks kõrgust, veoruumi maht 5,2 m3 kuni 8,6 m3 ja kandevõime kuni 1200 kg rahuldavad valdava enamiku väikestest ja keskmistest veovajadustest.

Opel Vivaro – Crew Van

Crew Van

Crew Van viib inimesed ja varustuse õigel ajal õigesse kohta ning sobib kasutamiseks paljudes valdkondades ehitusest kuni aianduse ja elektritöödeni. Kuni kuus istekohta, kaks eri pikkust ja hõlpus liikumine ja laadimine teevad töötajate elu mugavaks.

Opel Vivaro - kabiiniga platvorm

Kabiiniga platvorm

Pika teljevahe (L2) ja kuni 2990 kg täismassiga kabiiniga platvorm sobib ideaalselt kõikvõimalikeks ümberehitusteks, mida teostavad valitud spetsialistid.

Pildil võib olla kujutatud valikulist lisavarustust.

Opel teeb kõik, et sellel veebilehel olev info oleks tõene ning ajakohane, kuid ei vastuta ükskõik milliste nõuete või kahjude eest, mis võivad veebilehe infole tuginemisel tekkida. Osa veebilehel olevast infost ei pruugi olla tõene, kuna tooteid võidakse päraste nende turule toomist muuta. Mõni osa kirjeldatud või näidatud varustusest võib olla saadaval vaid teatud riikides või ainult lisatasu eest. Opel jätab endale õiguse muuta ükskõik mis ajal toodete omadusi. Täpsemat ja ajakohast infot toodete kohta küsige oma riigi Opeli esindusest.
Tagasi ülesse