loading
  • ADAMist Zafira Tourerini: Opeli mudeleid hindavad nii kliendid kui ka ekspertidest koosnevad žüriid
  • Aasta suursündmus: uus Opel Astra võitis 2015. aasta Kuldse Rooli tiitli
  • Umparken im Kopf (Muuda oma meelt): edukas ja hästi korraldatud reklaamikampaania

 

Rüsselsheim. Auhinnarohke 2015. aasta juhatas sisse Opel Zafira Tourer 1.6 CNG, mis valiti keskkonnainstituudi Ökotrend poolt kolmandat korda järjest kõige keskkonnasõbralikumaks mahtuniversaaliks (keskmine kütusekulu 4,7 kg/7,2 m3 kõrge kalorsusega gaasi/100 km, CO2 pääst 129 g/km). Paari päeva eest võitis sama mudel sama auhinna juba neljandatki korda. Ent see mitmekülgne gaasimootoriga mahtuniversaal on vaid sissejuhatuseks auhinnasajule.

 

 Juba teist aastat järjest valiti Opel ADAM autoajakirja auto motor und sport lugejate poolt parimaks miniautoks. Sellele auhinnale järgnes kohe ka Blogger Auto Award 2015. Suurepärane jääkväärtus tõi nii Opel ADAMile kui ka Zafira Tourerile oma kategoorias auhinna Value Champion 2015, mida annavad välja ajakiri Auto Bild ja jääkväärtuste sõltumatu hindamisühing Schwacke. Ajakirjade Guter Rat ja SUPERillu lugejad valisid Opel Corsa 2015. aasta kõige mõistlikumaks autoks (Most Sensible Car 2015). Menuka väikeauto uus versioon valiti nii Rumeenias, Kreekas kui ka Serbias Aasta Autoks ning Lätis kõige keskkonnasõbralikumaks autoks. Ja need on vaid mõned näited auhindadest, mida Corsa kõikjal Euroopas võitnud on.


AUTOBESTi ekspertidest koosnev rahvusvaheline žürii andis Corsale auhinna Best Buy Car of Europe for 2015.


Ajakiri Firmenauto ja sõltumatu kontrollagentuur DEKRA valisid taas kord Mokka aasta parimaks firmaautoks. Järjekordselt edukaks osutusid ka Opeli tarbeautod – Movano ja Vivaro poolt võidetud auhindade hulka kuulus näiteks Plus X Award. Need kaks mudelit koos uue Opel KARLi ja Zafira Toureriga said ihaldatud innovatsiooniauhinna mitmes erinevas kategoorias. Alates aastast 2012 on Opel seega olnud Plus X Award auhindade jagamisel kõige uuenduslikum bränd. Austrias anti Opel Vivarole auhind Fleet Car of the Year (aasta autopargimudel); VerkehrsRundschau ja Truckeri poolt testitud Movano valiti 2015. aasta kõige keskkonnasõbralikumaks mahtuniversaaliks (Green Van 2015) ning DEKRA kasutatud autode raportis tuli Movano tarbeautode kategoorias võitjaks. 

 

Ajakiri auto motor und sport andis sportlikule ADAM S’ile (keskmine kütusekulu 5,9 l/100 km ja CO2 pääst 139 g/km) Autonis Award auhinna. Opeli aasta olulisimaks mudeliks oli rohkete auhindadega pärjatud uhiuus Astra. Edukas väike-keskauto tegi puhta töö terves Euroopas, võites muuhulgas Car of the Year ehk Aasta Auto tiitli Leedus ja mitmes teises Euroopa riigis, samuti Best Choice (parim valik) ja Best Family Car (parim pereauto) auhinnad ning lisaks ajakirjade Auto Bild ja Bild am Sonntag Kuldne Rool 2015 tiitli. Opeli uue põlvkonna väike- ja keskautod on kergemad ja dünaamilisemad, pakkudes samas tipptasemel tehnoloogiat nagu näiteks IntelliLux LED® tuled. AUTOBESTi žürii andis Opelile tema adaptiivsete LED-maatrikstulede eest SAFETYBEST 2015 auhinna. Teiseks näiteks on Opeli personaalne side- ja teenustesüsteem OnStar: kevadel tunnustasid ajakirjad Auto Bild ja Computer Bild seda uuenduslikku tehnoloogiat auhindadega Connected Car ja Pioneer; Suurbritannias võitis OnStar tiitlid Auto Express Technology Award ja BusinessCar Techies Award.

 

Tipptasemel reklaam tipptoodetele: edukad reklaamikampaaniad ja edu loov töökorraldus


Lisaks Opeli suurepärastele mudelitele pidasid nii kliendid kui ka eksperdid auhinna väärilisteks ka brändi kampaaniaid ja reklaame.

 

Kommunikatsiooniettevõtete ühendus Gesamtverband Kommunikationsagenturen GWA e.V. andis Opelile reklaamikampaania “Umparken im Kopf” (Muuda oma meelt) eest Saksamaa mainekaima turundusauhinna GWA Effie in Gold. See julge kampaania on toonud Opelile ja agentuurile Scholz & Friends üle 30 autasu, sealhulgas Econ-Forum’ite Jahr der Werbung’i Grand Prix auhinna aasta parima reklaamikampaania eest. Opeli PR-meeskond valiti European Excellence Awards auhindade jagamisel tiitli Communications Team of the Year 2015 (2015. aasta parim kommunikatsioonitiim) vääriliseks. Ka firma töö on ideaalselt organiseeritud. Seda kinnitas Saksa Autotööstuse Liit, andes Opelile firma suurepäraste logistikalahenduste eest auhinna VDA Logistik Award 2015. Seega on edukale 2016. aastale juba kindel alus pandud.

Tagasi ülesse